Tohum Ekme Aparatı – Tohum Ekme Makinesi


500 TL

İSTANBUL / ESENLER / FATİH MAH.

İlan No
29

İlan Tarihi
12-03-2024

Kimden
Mağazadan

engin koray ünlü
Üyelik Tarihi : 10 Mart 2024
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Tohum Ekme Aparatı – Tohum Ekme Makinesi: Modern Tarımın Vazgeçilmezi oldu. Tarım işlemlerinizi optimize etmek ve verimliliği artırmak için tasarlanan tohum ekme aparatı, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek performansıyla öne çıkıyor. Ayakta duran ekim modu sayesinde iş yoğunluğunu azaltırken, paslanmaz çelik malzeme ve hassas tasarımıyla dikkat çekiyor.

Ayarlanabilir derinlik özelliği, tohumları istenilen derinlikte ve hassasiyette ekmek için ideal bir çözüm sunar. Bu sayede farklı tohum türleri ve zemin koşulları için uyarlanabilirlik sağlanırken, verimlilik en üst düzeye çıkarılır.

Tohum ekme makinası, modern tarım teknolojisinin sunduğu avantajları kullanıcılara sunar. Taşınabilir yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar, böylece tarım alanlarınızdaki işleri daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Ürünün dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması ve kullanım sonrası kolay bakımı, uzun ömürlü ve sürdürülebilir bir çözüm sunar. Tohum ekme aparatı ile tarımınızı modernize edin ve yüksek kaliteli, hassas ekimle verimliliği artırın.

Tarımınızı en üst düzeye çıkarmak ve modern tarımın avantajlarından yararlanmak için Tohum Ekme Aparatı’nı bugün keşfedin!”


29 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar